tiktoker

Tiktoker/ka Roku

KATEGORIA TIKTOKER/KA ROKU

TikTok jest bez wątpienia gigantem, jeśli chodzi o rynek mediów społecznościowych. Platforma wylansowała już wiele gwiazd i gwiazdeczek, które cieszą się sporą popularnością, nie tylko wśród młodszych internautów. Aby utrzymać sławę na TikToku, trzeba znaleźć swoją niszę, wykazać się kreatywnością i systematycznością.

Zwycięzcę w tej kategorii wybiera Redakcja Pudelka. Laureat zostanie ogłoszony podczas gali Pudelek Pink Party, która odbędzie się 23 maja.

Lista nominowanych w kategorii

Julia Tychoniewicz

Jest modelką, córką Miss Polonia, a na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Jej zabawne zderzenia z polską popkulturą podbiły serca internautów. Do tej pory Julii udało się zgromadzić na TikToku prawie 700 tysięcy obserwatorów i niemal 32 miliony polubień. Użytkownicy platformy pokochali 22-latkę za spontaniczność, poczucie humoru, ukryte talenty, arcyzabawne relacje z codziennych przygód i uroczy akcent.

Sylwia Butor

Zachwyca ponadprzeciętną urodą i naturalnością, a każda opowiedziana przez nią historia wciąga niczym najciekawszy serial. Sylwia prężnie rozwija karierę modelki. Na TikToku chętnie prezentuje prawie 600 tysiącom followersów kulisy “wielkiego świata”. Fani uwielbiają ją za szczere opinie na temat produktów beauty, unikanie natarczywych reklam, przezabawne vlogi i przysłowiową “normalność”, którą udało jej się zachować, mimo wielu sukcesów na koncie.

Zwycięzca kategorii

Mateusz Glen

Swoje alter-ego wykreował w tak doskonały sposób, że już mało kto pamięta, jak wygląda na co dzień. Niewtajemniczonym wyjaśniamy, że ikoniczna “Ta jedna ciotka” to tak naprawdę Mateusz Glen, którego na TikToku obserwuje ponad 450 tysięcy osób. 25-latek perfekcyjnie odwzorowuje znane wszystkim przywary, powiedzenia i zachowania stereotypowych pań w średnim wieku, które na rodzinnych spotkaniach obrzucą wujka wyzwiskami, opowiedzą nieśmieszny żart, a na koniec przedstawią swoją historię leczenia.

Lila Janowska

Fani pokochali ją za unikatowy styl, makijażowe i modowe porady, a także za opanowanie do perfekcji umiejętności czerpania z życia garściami. Lila to bez wątpienia polska królowa serii “get ready with me”, przed którą świat beauty nie ma żadnych tajemnic. Jej gust jest kwintesencją kobiecości, a utrzymywanie świetnych relacji z prawie milionem tiktokowych fanów zasługuje na uznanie. 27-latka chętnie opowiada o zaskakujących historiach swoich internetowych “besties”- również w autorskim podcaście.

Gina

Oglądając filmiki, które Gina publikuje na TikToku, możesz odnieść wrażenie, że najlepsza przyjaciółka zaprosiła Cię na seans dotyczący jej codziennych przygód i tarapatów. Influencerka zdobyła serca internautów swoją charyzmą, poczuciem humoru nie do podrobienia i rozbrajającą szczerością. Choć śledzi ją ponad 380 tysięcy osób, zawsze jest sobą i nie owija w bawełnę. W internetowym świecie pełnym zakłamania i wyidealizowanych kadrów, Ginciaaa zdaje się być prawdziwym ewenementem.

zobacz kolejną kategorię