gwiazda

Gwiazda Roku

KATEGORIA GWIAZDA ROKU

Kto był niekwestionowanym nazwiskiem roku i wygenerował najwięcej klików, artykułów oraz komentarzy?

O której gwieździe Polacy lubią czytać najbardziej? Która wzbudza największe emocje? Dowiemy się już wkrótce. Zwycięzcę w tej kategorii wybiera Redakcja Pudelka. Laureat zostanie ogłoszony podczas gali Pudelek Pink Party, która odbędzie się 23 maja.

Lista nominowanych w kategorii

Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke wyróżnia się bardzo otwartym podejściem do mediów. Aktorka chętnie rozmawia nie tylko o sprawach zawodowych, ale też nie boi się poruszać takich tematów, jak trudy macierzyństwa, seksualność czy w końcu problemy związkowe. Nie da się ukryć, że rozstanie Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego było jednym z najgorętszych wydarzeń showbiznesowych w minionym roku, któremu na Pudelku poświęciliśmy mnóstwo publikacji.

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel ma za sobą bardzo intensywny rok. Aktualnie media rozpisują się o jej tanecznych popisach na parkiecie Polsatu, a młoda gwiazda ma bardzo duże szanse na Kryształową Kulę. Doniesienia z życia prywatnego Roksany również rozpalały portale i śledzących poczynania gwiazdy internautów do czerwoności - wszystko za sprawą budzącego sporo emocji związku z Kevinem Mglejem.

Julia Wieniawa

Julia kolejny już rok utrzymuje się w pierwszej lidze polskiego showbiznesu, konsekwetnie budując swoją pozycje kolejnymi projektami muzycznymi i filmowymi. W ostatnich miesiąch pokazała się widzom w zupełnie nowej roli -jako jurorka show “Mam Talent”. Niezmiennie dużym zainteresowaniem mediów cieszy się również życie uczuciowe aktorki i wokalistki.

Zwycięzca kategorii

Justyna Steczkowska

Ikona polskiej sceny muzycznej w zeszłym roku ruszyła w wyjątkową trasę koncertową, na której wykonywała piosenki Ewy Demarczyk w nowych aranżacjach. Steczkowska w ostatnich miesiącach nieoczekiwanie stała się też bohaterką “afery preselekcyjnej”. Polscy fani Eurowizji pokochali jej propozycję “Witch-er Tarohoro” i długo nie mogli przeboleć, że jurorzy przyznali o jeden punkt więcej innej artystce.

Maciej Musiał

Maciej Musiał od wielu lat regularnie pojawia się nie tylko w polskich produkcjach filmowych i serialowych. Z pewnością nie może narzekać na brak fanów i zainteresowania mediów, a do nowego grona odbiorców może trafić dzięki udziałowi w “Tańcu z Gwiazdami”, gdzie bez wątpienia jest jednym z ulubieńców publiczności. Niesłabnącym zainteresowaniem mediów cieszy się też życie uczuciowe aktora.

zobacz kolejną kategorię