Sara James podbija amerykański rynek muzyczny. 14-latka jest nominowana w plebiscycie Pudelka w kategorii "Wschodząca gwiazda"

Data: 19.04.2023
Sara James nominowana w plebiscycie Pudelka w kategorii "Wschodząca gwiazda"
Sara James nominowana w plebiscycie Pudelka w kategorii "Wschodząca gwiazda"

Ostatni rok był dla Sary James niewątpliwie tym przełomowym. 14-letnia wokalistka wzięła udział w amerykańskim "Mam Talent", w którym dotarła aż do finału. Nasza duma narodowa?

Już w najbliższy czwartek odbędą się 17. urodziny naszego serwisu. Podczas Pudelek Pink Party rozdane zostaną statuetki nominowanym w pudelkowym Plebiscycie w czterech kategoriach: "Gwiazda roku", "Zaangażowanie społeczne", "Ulubieniec czytelników" oraz "Wschodząca gwiazda".

Zobacz: Poznajcie Sandrę Drzymalską, aktorkę nominowaną w plebiscycie Pudelka w kategorii "Wschodząca gwiazda"

Sara James i jej początki. Wygrana w "The Voice Kids" i udział w Eurowizji Junior

W kategorii "Wschodząca gwiazda" nominowała została m.in. Sara James. Choć ma dopiero 14 lat, osiągnięć może pozazdrościć jej niejedna starsza koleżanka z branży. Młoda wokalistka przygodę ze światem show biznesu rozpoczęła dwa lata temu od udziału w programie "The Voice Kids", który ostatecznie udało się jej wygrać. W 2021 roku reprezentowała także Polskę w 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, w którym zajęła drugie miejsce.

Przypominamy: Matka zwyciężczyni Eurowizji Junior namawiała do BOJKOTU POLSKI w głosowaniu!

Sara James wróciła z USA. Mówi o Polakach. "Tego nam brakuje"

Sara James podbija amerykański rynek muzyczny. Dotarła do finału "America’s Got Talent"

To jednak nie koniec. Pracowita nastolatka poszła o krok dalej. I to nie byle gdzie, bo aż za ocean. W zeszłym roku oczy wszystkich zwróciły się w kierunku Sary po tym, jak okazało się, że postanowiła wziąć udział w amerykańskim "Mam Talent". Wokal Polki na tyle spodobał się tamtejszej publiczności i jurorom, że dotarła aż do wielkiego finału. Choć ostatecznie nie wygrała, dzięki uczestnictwu w zagranicznym show udało się jej osiągnąć to, o czym latami marzy sporo jej tworzących muzykę rodaczek, a mianowicie zaskarbić sobie sympatię i uznanie takich sław jak Heidi Klum czy Billie Eilish.

Zobacz też: Sara James relacjonuje wygłupy z... Heidi Klum: "Dziękuję za lekcję chodzenia na szpilkach!" (WIDEO)

Dorobek muzyczny Sary James

Uzdolniona muzycznie 14-latka ma na swoim koncie dwa minialbumy i kilka dobrze przyjętych przez publiczność singli. Najnowszy utwór zatytułowany "Bloodline" to jej autorski debiut. Artystka po raz pierwszy współodpowiedzialna była bowiem zarówno za muzykę, jak i słowa piosenki.

Myślicie, że to właśnie ambitnej Sarze uda się zgarnąć tytuł "Wschodzącej gwiazdy"?

Więcej informacji na temat Pudelek Pink Party znajdziecie TUTAJ.

Sara James
Sara James
Sara James
Sara James
Sara James
Sara James i Simon Cowell
Sara James
Sara James i zespół Black Eyed Peas

partnerzy plebiscytu