Różowa jak landrynka Justyna Gradek ostrzega potencjalnych adoratorów: "Moje serce jest z LODU" (WIDEO)

Data: 23.04.2023
Justyna Gradek ostrzega potencjalnych adoratorów
Justyna Gradek ostrzega potencjalnych adoratorów

Polska fotomodelka Justyna Gradek już nieraz zawiodła się na miłości. W rozmowie z Pudelkiem celebrytka zdradziła, że jej przyszły partner zostanie wystawiony na wiele prób, zanim zadomowi się w jej życiu. Zrobiło się groźnie?

Życie uczuciowe Justyny Gradek jak do tej pory pełne było dramatycznych zwrotów akcji i rozczarowań. Nic dziwnego, że fotomodelka i wierna fanka medycyny estetycznej podjęła w końcu decyzję o odcięciu się od całej tej emocjonalnej dramy i bardziej selektywnym podchodzeniu do płci przeciwnej. Na imprezie Pudelek Pink Party Justyna zdradziła w rozmowie z Simoną Stolicką, jak na tę chwilę wyglądają z jej perspektywy relacje damsko-męskie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Justyna Gradek szykuje się na nową miłość? "Moje serce jest z lodu, ale ktoś się stara"

Zobacz: Justyna Gradek gorąco POLECA tureckie operacje plastyczne: "To pionierzy zabiegów na nos" (WIDEO)

Gradek ostrzegła wszystkich potencjalnych adoratorów, że, aby dostać się do jej serca, trzeba dziś pokonać drogę niezwykle krętą i wyboistą.

Jest ktoś na horyzoncie, kto próbuje dotrzeć do mojego serca. Ale, jak wiecie, na razie moje serce jest z lodu. Na razie jestem zamknięta na nowe związki. Podchodzę nieufnie. Żeby zdobyć moje zaufanie, trzeba się naprawdę [postarać].

Adorator Justyny Gradek wysłał jej róże z Niemiec

Lodowate podejście Justyny nie oznacza jednak, że brakuje zainteresowanych. Wspomniana wcześniej sympatia jest ponoć tak zdeterminowana, że leki na obolałe gardło zostały dostarczone modelce aż od naszego zachodniego sąsiada.

Ostatnio straciłam głos. Z samych Niemiec wysłał do mnie bukiet róż oraz leki, żebym wyzdrowiała. Wysłał swoich kolegów i pokazał, że mu bardzo zależy, żebym była zdrowa. (…) Testu jeszcze nie zdał. Ważne są czyny, a nie słowa. Będę długo patrzyła na to, co robi i jak się zachowuje.

Przypomnijmy: Różowa Justyna Gradek wydyma całuśne usta na ściance (ZDJĘCIA)

Myślicie, że śmiałkowi z Niemiec się poszczęści?

Justyna Gradek
Justyna Gradek
Justyna Gradek
Justyna Gradek
Justyna Gradek
Justyna Gradek
Justyna Gradek
Justyna Gradek
Justyna Gradek
Justyna Gradek

partnerzy plebiscytu