Poznajcie Sandrę S, znaną z "Big Klamoty" piosenkarkę nominowaną w plebiscycie Pudelka w kategorii "Wschodząca gwiazda"

Data: 17.04.2023
Poznajcie Sandrę S, znaną z "Big Klamoty" piosenkarkę nominowaną w plebiscycie Pudelka w kategorii "Wschodząca gwiazda" (ZDJĘCIA"
Poznajcie Sandrę S, znaną z "Big Klamoty" piosenkarkę nominowaną w plebiscycie Pudelka w kategorii "Wschodząca gwiazda" (ZDJĘCIA"

Sandra S jakiś czas temu stała się objawieniem polskiej sceny muzycznej, kiedy to jej utwór "Big klamoty" viralowo opanował Tik Toka. Zobaczcie, co jeszcze wiadomo o piosenkarce nominowanej w plebiscycie Pudelka.

Już 20 kwietnia odbędzie się uroczysta gala Pudelka z okazji 17. urodzin. Na Pudelek Pink Party przyznały statuetki w naszym Plebiscycie w czterech kategoriach: "Gwiazda roku", "Zaangażowanie społeczne", "Ulubieniec czytelników" oraz "Wschodząca gwiazda". To właśnie w tej kategorii rywalizują ze sobą takie osobistości jak: gwiazda eurowizyjnych preselekcji Jann, piosenkarka Sara James, influencerka Hi Hania, aktorka Sandra Drzymalska i autorka hitu "Big Klamoty" Sandra S.

ZOBACZ: Poznajcie Sandrę Drzymalską, aktorkę nominowaną w plebiscycie Pudelka w kategorii "Wschodząca gwiazda"

Wschodząca gwiazda Sandra S

Sandra S od 2021 roku podbija polską scenę muzyczną. Mimo że jej kultowa już piosenka "Big Klamoty" została wypuszczona 30 czerwca 2021 roku, to dopiero za sprawą Tik Toka stała się tak naprawdę ogólnopolskim hitem. Utwór o "bimbałach" viralowo rozniósł się na platformie i przez wiele miesięcy był jednym z najczęściej wykorzystywanych utworów w tik tokowych trendach. Bardzo długo okupował też miejsce pierwsze zestawienia Top Viral Polska na Spotify. Niewielu również pamięta, że Sandra ma za sobą występ na Narodowym. Mimo że o takim przywileju mogą pomarzyć tylko nieliczni artyści, to we wrześniu 2022 roku pojawiła się na wydarzeniu Roztańczony PGE Narodowy.

Młoda tiktokerka kupiła mieszkanie w centrum Warszawy: "Dobrze zarabiam"

Sandra S wystąpiła na Narodowym

Udział w koncercie był wielkim przeżyciem dla piosenkarki, która może cieszyć się ogromnym wsparciem swoich fanów, bo to właśnie oni zapewnili jej miejsce na scenie.

To była dla mnie niezapomniana przygoda, która na długo pozostanie w głowie i sercu. Poznałam wielu wspaniałych muzyków, miałam szansę zagrać z najlepszymi artystami. Bardzo miło wspominam też to, że mogłam uczestniczyć w tym wydarzeniu ze swoimi przyjaciółmi, którzy mnie wspierali. Dzięki temu, że tworzyli zgrany team, ta impreza była wyjątkowa - opowiadała w rozmowie z serwisem disconews.pl.

Sandra Szymoszyn próbowała swoich sił w walce MMA

Sandra Szymoszyn, bo tak naprawdę nazywa się Sandra S, jak na rasową celebrytkę przystało, próbowała również swoich sił w walkach MMA. "Szefowa Sandra" w 2022 roku podpisała kontrakt z organizacją Marcina Najmana, czyli MMA VIP. Jej przeciwniczką była Paris, a walka nie potrwała zbyt długo, bo zakończyła się już w pierwszej rundzie, po tym, jak Sandra S została pokonana w parterze.

Szymoszyn od zawsze marzyła o karierze piosenkarskiej. W rozmowie z serwisem disconews.pl wyjawiła, że już jako nastolatka próbowała swoich sił jako wokalistka. W przerwach, gdy jednak nie śpiewa (a jest ich niewiele), zajmuje się z kolei zwierzętami, które uwielbia.

Na co dzień, gdy nie pracuję w studiu nad kolejnymi piosenkami, opiekuje się domem i moimi zwierzaczkami. Uwielbiam podróżować, więc każdą wolną chwilę wykorzystuje właśnie na wypady poza miasto. Jestem osobą, która nie lubi marnować czasu na siedzenie w domu, biorę z życia pełnymi garściami - mówiła dwa lata temu w wywiadzie.

Sandra pozostaje również aktywna na Instagramie, gdzie prowadzi swoje dwa konta. Na jednym z nich obserwuje ją 144 tysiące fanów, a na drugim prawie 79 tysięcy. Wokalistka chętnie prezentuje w sieci swoje wdzięki.

Lubicie "Big klamoty"?

ZOBACZ: Poznajcie Hanię Puchalską, youtuberkę nominowaną w plebiscycie Pudelka w kategorii "Wschodząca gwiazda" (ZDJĘCIA)

Sandra S
Sandra S
Sandra S
Sandra S
Sandra S
Sandra S
Sandra S
Sandra S

Sandra S - Big klamoty (Official Music Video)

partnerzy plebiscytu