Oto zwycięzcy w plebiscycie Pudelek Pink Party!

Data: 04.04.2023
Zwycięzcy w plebiscycie Pudelek Pink Party
Zwycięzcy w plebiscycie Pudelek Pink Party

Podczas gali Pudelek Pink Party rozdaliśmy statuetki w czterech kategoriach, w tym jedną przyznaną przez Was, Czytelników. Zobaczcie, kogo nagrodziliśmy!

20 kwietnia 2023 roku odbyła się pierwsza edycja plebiscytu Pudelek Pink Party. Podczas gali rozdaliśmy cztery statuetki. Tytułem "Gwiazdy Roku" wyróżniliśmy tego bohatera bądź bohaterkę naszych publikacji, o której pisaliśmy najczęściej, a czytelnicy najchętniej czytali i komentowali publikacje na ich temat. W tej kategorii redakcja Pudelka nominowała: Małgorzatę Rozenek, Joannę Opozdę, Sebastiana Fabijańskiego, Julię Wieniawę oraz Wersow. Ostatecznie statuetka trafiła do Małgorzaty Rozenek.

W kategorii "Wschodząca Gwiazda" wyróżniliśmy nową postać w polskim show-biznesie, która przykuwa uwagę talentem i charyzmą. W tej kategorii nominację otrzymali: Jann, Sandra Drzymalska, Sara James, Hi Hania oraz Sandra S. Decyzją redakcji Pudelka nagroda trafiła do Hi Hanii.

W kategorii "Zaangażowanie Społeczne" redakcja Pudelka doceniła te gwiazdy, które angażują się społecznie i używają social mediów, by mówić o rzeczach ważnych, a nie tylko po to, by rozdawać kody rabatowe. Wśród nominowanych w tej kategorii znaleźli się: Kinga Rusin, Maja Staśko, Anna Lewandowska, Anja Rubik oraz Ewa Chodakowska. Ostatecznie statuetkę redakcja Pudelka przyznała Annie Lewandowskiej.

W ostatniej kategorii "Ulubieniec Czytelników" głos oddaliśmy Wam, czytelnikom Pudelka. Po pierwszym etapie głosowania wyłoniliśmy finałową dziesiątkę, na którą mogliście głosować. Na gali ogłosiliśmy czołową trójkę, do której trafili Meghan Markle, Magda Gessler oraz Joanna Opozda.Wyróżniona w tej kategorii została Magda Gessler.

Ogłaszamy zwycięzców

Gwiazda Roku Pudelka

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek od lat utrzymuje się w gronie gwiazd i celebrytów, o których bardzo dużo pisze się w mediach, a jej aktywności, czy zawodowe, czy prywatne, nieprzerwanie wywołują emocje wśród czytelników. Szeroko dyskutowało się między innymi o jej poczynaniach w roli prowadzącej “Dzień Dobry TVN”, a artykuł o kontrowersyjnej kreacji na Balu TVN był jednym z najczęściej komentowanych na Pudelku w 2022 roku.

Wschodząca Gwiazda

Hi Hania

Hi Hania to 23-letnia influencerka i youtuberka, która zyskała ogromną rozpoznawalność za sprawą udziału w programie Friza "Twoje 5 minut". Razem z grupą Genzie przez ponad rok tworzyła codzienne filmy na kanał, który dziś ma ponad milion subskrypcji. Wraz z rosnącą popularnością Hania otworzyła również własny kanał, na którym prowadzi autorski program "Hi Talk". Fani pokochali ją w szczególności za charyzmę, cięty język, oryginalny styl i poczucie humoru.

Zaangażowanie Społeczne

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska wspólnie z mężem Robertem od lat angażują się w działalność charytatywną. Wspierają akcję Szlachetna Paczka, biorą też udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Po wybuchu wojny w Ukrainie trenerka mocno zaangażowała się w pomoc fundacji SOS Wioski Dziecięce, którą wsparła finansowo oraz zorganizowała zbiórkę rzeczy w Warszawie dla potrzebujących uchodźców.

Ulubieniec Czytelników Pudelka

Magda Gessler

partnerzy plebiscytu