Michał Kassin z partnerem zdradzają, dlaczego ukrywali związek: "Baliśmy się" (WIDEO)

Kassin z chłopakiem o wspólnym mieszkaniu. Chcieliby wziąć ślub?

Michał Kassin i Jakub Pursa skradli show na tegorocznym Pink Party, debiutując jako para na ściance. W świetle reflektorów tancerze wyjawili, co skłoniło ich do utrzymywania związku w tajemnicy przez tak długi czas. Rozmowa zeszła również na temat planów ślubnych oraz rodzicielskich aspiracji. Jak się na to zapatrują?

23 maja 2024 roku odbyła się druga edycja Pudelek Pink Party, imprezy, która tym razem miała szczególny charakter – świętowaliśmy 18. rocznicę powstania naszego serwisu. Tego wieczoru, na różowym dywanie, zjawiła się celebrycka śmietanka. Debiut na naszym wydarzeniu zaliczyli Michał KassinJakub Pursa, pojawiając się jako para.

Tancerz, którego można kojarzyć z "You Can Dance", w rozmowie z Simoną Stolicką odpowiedział na pytanie o wyoutowanie związku. Choreograf zaznaczył, że było ono "przeciągane w czasie", bo wraz z Michałem nie chcieli, by ta informacja miała jakikolwiek wpływ na głosowanie widzów - Kassin był trenerem Roxie Węgiel w programie "Taniec z gwiazdami".

Długo zwlekaliśmy z tym momentem, bo baliśmy się, że ta informacja może wpłynąć jakkolwiek na głosowanie widzów, jeżeli chodzi o udział Michała i Roksany w "Tańcu z Gwiazdami" - mówił ukochany Kassina.

Chciałem zaczekać, aż skończy się program, bo wiadomo, że to jest temat kontrowersyjny, nie każdy jest tolerancyjny i nie wiedziałem, jak to może wpłynąć na odbiór nas, jako uczestników "Tańca z Gwiazdami" - dodał tancerz.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Michał przyznał, że poczuł ulgę, jak już wieść o tym, że jest w związku z Kubą, została ogłoszona. Co więcej, jego rodzina jest bardzo wspierająca i już dopytuje, kiedy pozna jego wybranka.

Michał Kassin z chłopakiem o wspólnym mieszkaniu. Chcieliby wziąć ślub i mieć dziecko?

Czy panowie mieszkają razem? Okazuje się, że jeszcze nie. Ja uważam, że takie zbyt wczesne zamieszkanie razem to jest idealny przepis na to, żeby szybko zrujnować związek. Wydaje mi się, że ten czas takiej tęsknoty, randkowania, bycia też osobno, jest tak ważny jak ten wspólny - tłumaczył Pursa.

Nasza reporterka dopytała o to, czy Michał i Kuba powoli rozważają wzięcie ślubu. Nie myśleliśmy o tym i na pewno jeszcze długo nie będziemy. Ale w dalszej perspektywie ważne jest dla mnie sformalizowanie związku - powiedział chłopak Kassina.

ZOBACZ: Roksana Węgiel pokazała zdjęcie ze ŚLUBU cywilnego z Kevinem? Znów posypały się gratulacje (FOTO)

Panowie roześmiali się, kiedy padło pytanie o dzieci. Kuba stwierdził, że chciałby zostać tatą. Michał zaś odparł, że póki co chciałby kota bez sierści.

Michał Kassin i Jakub Pursa
Michał Kassin i Jakub Pursa
Michał Kassin i Jakub Pursa
Michał Kassin i Jakub Pursa