Joanna Krupa zdradza, że jest otwarta na NOWĄ MIŁOŚĆ. "Była jedna czy dwie randki. Mam kogoś na oku" (WIDEO)

Joanna Krupa jest otwarta na nową miłość!

Joanna Krupa po rozwodzie z ojcem swojej córki wróciła do randkowania. Modelka w rozmowie z Pudelkiem wyznała, że ma jasno określone oczekiwania wobec mężczyzn. Ktoś już jej wpadł w oko?

Joanna Krupa od lat łączy życie w Polsce i w Stanach Zjednoczonych, jednak jej wybrankowie serca zawsze mieszkali za oceanem. Modelka ma na koncie dwa nieudane małżeństwa. Owocem ostatniego związku z Douglasem Nunesem jest córka Asha. Teraz modelka ujawniła, czy jest znowu gotowa na miłość?

Celebrytka miniony czwartkowy wieczór spędziła na 18. urodzinach Pudelka, podczas której poprowadziła plebiscyt. Gwiazda udzieliła też wywiadu reporterce Simonie Stolickiej, w którym ujawniła, jak obecnie wygląda jej życie miłosne.

Zobacz: Tak 15 lat temu Joanna Krupa PLĄSAŁA na parkiecie amerykańskiego "Tańca z Gwiazdami". "Ale to jest DOBRE!" (WIDEO)

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Joanna Krupa wróciła do randkowania

Joanna Krupa nauczona życiowym doświadczeniem doskonale wie, czego oczekuje od mężczyzn. Ten fakt sprawia jednak, że odnalezienie drugiej połówki może być ciężkim zadaniem. W rozmowie z Pudelkiem wyznała, że nie ma zamiaru tracić czasu na relacje pełne czerwonych flag.

Na razie jestem sama. Moim największym serduszkiem jest córeczka i zobaczymy, co będzie dalej. Na razie nie ma nikogo, o kim mogłabym powiedzieć coś fajnego czy jakąś historię. Niestety, w tych czasach faceci są albo zajęci, albo już zniszczeni i to nie to samo, jak miałam 20 lat. (...) Teraz inaczej patrze na przyszłego partnera, bo mam córeczkę, wiem, czego chcę, a czego nie chcę. Nie chciałabym tracić czasu jeśli od początku widzę czerwone flagi - wyznała Pudelkowi Joanna Krupa.

Zobacz: Gwiazdy, które przyznały się do zdrady w związku: Sebastian Fabijański, Małgorzata Rozenek, Joanna Krupa... (ZDJĘCIA)

Modelka ujawniła, że ostatnio była na kilku randkach.

Ostatnio może była jedna czy dwie randki. Zobaczymy [czy to to - przyp.red.]. Nie mogę powiedzieć, że się z kimś spotykam, ale mam kogoś na oku. To nie znaczy, że to coś ważnego - dodała.

Joanna Krupa w rozmowie z Pudelkiem zdradziła również czy korzysta Tindera i wspomniała o relacjach z Douglasem Nunesem. Cały wywiad znajdziesz w powyższym materiale wideo.

Joanna Krupa jest otwarta na nową miłość
Joanna Krupa jest otwarta na nową miłość
Joanna Krupa
Joanna Krupa
Pudelek Pink Party
Pudelek Pink Party
Pudelek Pink Party