Gwiazdy wspominają najśmieszniejszy artykuł o sobie na Pudelku! "Moja ikoniczna sytuacja życiowa"

Gwiazdy wspominają swój pierwszy i najśmieszniejszy artykuł na Pudelku!

W czwartek wieczorem w warszawskim klubie Niebo odbyła się druga edycja Pudelek Pink Party. Z okazji 18. urodzin wypytaliśmy gwiazdy ich o to, jakie artykuły najbardziej zapadły im w pamięci. Wy też nie możecie o nich zapomnieć?

W tym roku świętujemy urodziny najbardziej ikonicznego portalu w Polsce. 23 maja bawiliśmy się wspólnie na drugiej edycji imprezy Pink Party, oczywiście w gwiazdorskim gronie. Podczas naszego plebiscytu znani zostali wyróżnieni w kategoriach "Gwiazda Roku", "Ulubieniec Pudelka", "Wschodząca Gwiazda", "Zaangażowanie Społeczne" oraz "Tiktoker/Tiktokerka Roku".

Pierwszy artykuł na Pudelku pojawił się dokładnie 15 stycznia 2006 roku i dotyczył życia uczuciowego Adama Levine'a. Dziś skupiamy się również na naszych rodzimych gwiazdach, które na koncie mają ikoniczne publikacje z nimi w roli głównej. Nasza reporterka Simona Stolicka zapytała, które szczególnie zapadły w ich pamięci.

Zobacz: Zbudowała karierę na aferach i skandalach. Caroline Derpienski będzie nową "Wschodzącą gwiazdą" Pudelka?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Angelika Mucha wspomina dotknięcie ręki Justina Biebera

Angelika Mucha przed laty zasłynęła dzięki internetowej działalności, która była najbardziej kojarzona z Justinem Bieberem. Kiedy celebrytce udało się dotknąć ukochanego wokalisty, natychmiast wyciągnęła telefon i opowiedziała o tym obserwatorom. To właśnie tej sytuacji dotyczy jej ulubiony artykuł z Pudelka.

Myślę, że moja ikoniczna sytuacja życiowa, jak dotknęłam Justina Biebera. Znowu wypominam to po latach, ale to samo robią ludzie. Rzeczywiście to było zabawne albo jak go spotkałam w Los Angeles i cała analiza tego. Czasy Snapchata. Jakbym zapomniała, co powiedziałam, to nie muszę szukać tych filmików, wystarczy, że znajdę artykuł i tam jest każde moje słowo, które wypowiedziałam - wspominała Angelika Mucha.

Zobacz: Oto nominowani w kategorii "Gwiazda Roku" w plebiscycie Pink Party. Przypominamy ich PIERWSZE artykuły na Pudelku

Największy koszmar gwiazd? Zdjęcia paparazzi wywołują śmiech przez łzy

Czytelnicy Pudelka uwielbiają podglądać ulubione gwiazdy w codziennych sytuacjach. Nic więc dziwnego, że z tak ogromnym zaangażowaniem klikają w galerie paparazzi. Tego typu treści bywają "koszmarkiem" dla gwiazd, o czym wspomniała Karolina Pisarek.

Śmiesznych nie było, były dramatyczne. Na pewno często się śmieje, jak są moje niekorzystne zdjęcia na Pudelku, ale to jest dalej dramatyczna sytuacja - przyznała Karolina Pisarek.

Nieco luźniejsze podejście do tej kwestii ma Magdalena Stępień, która do dziś z uśmiechem wspomina pałaszowanie drożdżówki z serią min.

Był taki jeden artykuł, kiedy szłam ulicą i jadłam drożdżówkę. Miałam tak wykrzywioną buzię, że jak zobaczyłam ten artykuł, bardzo się śmiałam z moim ówczesnym partnerem. Mówiłam: "Boże drogi", ale mam wykrzywioną buzię" - śmiała się Magdalena Stępień.

Swoje Pudelkowe artykuły wspomniała również Emilia Dankwa. Aktorka przed laty zasłynęła dzięki "Rodzince.pl" i podejrzewała, że pierwszy wpis mógł nawiązywać do tamtego okresu. Z kolei Karolina Brzuszczyńska, znana jako "Way of Blond" oraz Agnieszka Skrzeczkowska z "Top Model" z przymrużeniem oka czytają komentarze naszych czytelników. Ich wypowiedzi znajdziesz w powyższym materiale wideo.

Emilia Dankwa wspomina swój pierwszy i najśmieszniejszy artykuł na Pudelku
Magdalena Stępień wspomina swój pierwszy i najśmieszniejszy artykuł na Pudelku
Angelika Mucha wspomina swój pierwszy i najśmieszniejszy artykuł na Pudelku
Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska wspominają swój pierwszy i najśmieszniejszy artykuł na Pudelku
Karolina Pisarek wspomina swój pierwszy i najśmieszniejszy artykuł na Pudelku