Dominika ujawnia, jak Marcin Hakiel zareagował na wieść o ciąży: "Zaczął się PAKOWAĆ...". Wiadomo też, jak przyjęły to dzieci tancerza (WIDEO)

Dominika

Marcin Hakiel i Dominika spodziewają się pierwszej wspólnej pociechy. Para zdradziła reporterce Pudelka nieco szczegółów dotyczących powiększającej się rodziny.

Emocje wokół Pudelek Pink Party wciąż jeszcze nie opadły. Nic dziwnego, to właśnie podczas osiemnastki naszego serwisu Marcin Hakiel i jego ukochana ogłosili, że spodziewają się pierwszej wspólnej pociechy. Dominika na różowej ściance zaprezentowała się z wyraźnie zaokrąglonym brzuchem.

Zobacz: Radosne nowiny na ściance Pudelek Pink Party: Dominika jest W CIĄŻY! Marcin Hakiel znów zostanie ojcem (ZDJĘCIA)

Marcin Hakiel ponownie zostanie ojcem! Dominika ogłosiła ciążę na evencie Pudelka

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marcin Hakiel zostanie ojcem po raz trzeci. W którym miesiącu ciąży jest Dominika?

W rozmowie z Simoną Stolicką Marcin Hakiel i matka jego przyszłego dziecka nie mogli nie wspomnieć o nowym etapie w ich życiu.

Nie da się ukryć, że to nie McDonald's, tylko już coś tam się dzieje. Rodzina się powiększa, tak - zaczęła Dominika, gładząc się po ciążowych kształtach.

Nie chciała jednak zdradzać, w którym miesiącu ciąży aktualnie jest.

Nie powiem. Zostawię to dla siebie - powiedziała tajemniczo.

To sam początek dopiero - uzupełnił Marcin.

Tak Marcin Hakiel zareagował na ciążę Dominiki

Gdy reporterka Pudelka zapytała z kolei o reakcję tancerza na wieść o ciąży, Dominika zażartowała:

Zaczął się pakować, ale powiedziałam, żeby został.

Rozbawiony słowami partnerki Hakiel dodał: Nie do końca tak. Nie no, oczywiście wielkie szczęście. Wszyscy jesteśmy dorośli, tak że zdajemy sobie sprawę... My wiedzieliśmy, że wcześniej czy później to się może wydarzyć. Oczywiście się ucieszyliśmy, czekaliśmy, żeby zrobić te odpowiednie badania. (...) To jest wielkie szczęście. Przecież żyjemy już często z dwójką dzieci, a niebawem będziemy jeszcze większą rodziną.

Marcin Hakiel i Dominika zapytani o płeć dziecka

Przyszli rodzice zdradzili także, czy mają preferencje co do płci malucha, i czy wybrali już imię. Okazuje się, że Dominika nie chce, by jej pociecha nazywała się "pospolicie".

Raczej podobają mi się wyjątkowe imiona - ujawniła, dodając: Na pewno nie zagraniczne. Nie lubię, jak są zagraniczne imiona do polskich nazwisk.

Tak na wieść o rodzeństwie zareagowały dzieci Marcina Hakiela

Para opowiedział również o tym, jak na wieść o rodzeństwie zareagowali Adam i Helena.

Dzieciaki super. Cieszyły się, oczywiście. Adam ma zaraz 15 lat, więc dla niego to jest lekka abstrakcja. Ten brat czy siostra będą dużo młodsi. Helenka jest bardzo taka emocjonalna i cieszy się. Trzyma kciuki, żeby to była dziewczynka - wyznaje tancerz.

Posłuchajcie, co jeszcze mieli do powiedzenia Marcin i Dominika. Wspomnieli o Katarzynie Cichopek.

Przypominamy: TYLKO NA PUDELKU: Ukochana Marcina Hakiela o relacjach z jego córką: "Nie jestem sroga, NIE MATKUJĘ jej" (WIDEO)

Weź udział w badaniu i wpływaj na rozwój internetowej przestrzeni. Kliknij tutaj.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dominika Serowska i Marcin Hakiel
Marcin Hakiel i Dominika
scena z: Dominika, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Podlewski/AKPA18. urodziny Pudelka, maj 2024, Pudelek, Pudelek Pink Party, Pudelek Pink Party - 18. urodziny Pudelka, Dominika, Marcin Hakiel