Caroline Derpienski ZARĘCZYŁA SIĘ z 60-letnim milionerem! (WIDEO)

Data: 21.04.2023
Caroline
Caroline Derpienski zaręczona z milionerem

Caroline Derpienski ma zamiar podbić polski show biznes. Modelka w rozmowie z Pudelkiem pochwaliła się, że "po drugim zerwaniu" z 60-letnim milionerem, obecnie jest z nim... zaręczona.

Caroline Derpienski błyskawicznie wtargnęła do polskiego show biznesu, wzbudzając wśród internautów skrajne emocje. 22-letnia modelka pochodząca z Białegostoku w zeszłym roku przykuła uwagę 4-milionowej publiki na Instagramie, wyjawiając kulisy burzliwego rozstania z 60-letnim milionerem.

W maju zeszłego roku celebrytka poinformowała, że jest zrozpaczona rozstaniem z ukochanym. Caroline dała jasno do zrozumienia, że mimo iż wciąż kocha partnera, postanowiła się z nim rozstać. Powód? Jej luby miał być wyjątkowo toksyczną osobą, która nie stroniła od przemocy ekonomicznej.

Zobacz: Karolina Derpieńska pozuje z partnerem-milionerem i przekonuje, że całą AFERĘ ZMYŚLIŁA: "Odegrałam ROLĘ zdradzanej kobiety" (FOTO)

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Caroline Derpienski i polski miliarder ZARĘCZYLI SIĘ!

Zobacz: Caroline Derpieński też "przyjaźni się" z Kardashianami! "KENDALL POSTAWIŁA MI SHOTA" (WIDEO)

Wygląda jednak na to, że w życiu uczuciowym 22-latki znów jest wszystko dobrze. Derpienski pojawiła się w warszawskim klubie Chaton na imprezie urodzinowej Pudelka. W rozmowie z naszą reporterką Simoną Stoicką celebrytka pochwaliła się radosnymi informacjami.

Zaręczyłam się. Byliśmy na gorących Karaibach i to było po drugim rozstaniu. Stwierdził, że nie wyobraża sobie życia beze mnie. Poza tym dużo czasu mi zajęło, żeby pokazać mu, że ja jestem nie tylko ładną kobietą - powiedziała nam Caroline.

Co ciekawe modelka przyznaje, że osiągnęła już finansową niezależność i to teraz ona sprawia ukochanemu drogie niespodzianki.

Jest wspaniałym człowiekiem. Uważam, że potrzebowaliśmy trochę czasu, żeby dotrzeć do siebie. Lubię swojego partnera zaskakiwać drogimi prezentami. Zamówiłam Rolls-Royce'a. Mogę powiedzieć, że mnie wychował i zasługuje na wszystko, co najlepsze - dodała modelka.

Derpienski zdradziła także, czy zamierza mieć z milionerem dzieci. Zobaczcie, co jeszcze powiedziała!

Carline Drepieński
Caroline Derpieński
Caroline
Caroline Derpieński
Caroline Derpieński
Caroline Derpieński
Caroline Derpieński
Caroline Derpieński

partnerzy plebiscytu