Pudelek Pink Party. Stifler podbija ściankę w... różowym gorsecie! Robi wrażenie? (ZDJĘCIA)

Data: 20.04.2023
Stifler w różowym gorsecie na Pudelek Pink Party
Stifler w różowym gorsecie na Pudelek Pink Party

Trwa Pudelek Pink Party, impreza celebrująca 17. urodziny naszego portalu. Na ściance Pudelka zaprezentował się m.in. Stifler, który stanął oko w oko z fotoreporterami ubrany w różowy gorset. Pomysłowy?

Trwa Pudelek Pink Party, którym nasz serwis świętuje 17. urodziny. Tym razem nie tylko celebrujemy ten wzniosły moment, lecz także wręczamy nagrody znanym osobistościom, które wyróżniliśmy m.in. w kategoriach "Gwiazda roku" czy "Ulubieniec czytelników".

Zobacz: Jann podbija polski rynek muzyczny. 24-letni artysta ma szansę na nagrodę Pudelka w kategorii "Wschodząca gwiazda"

Stifler w różowym gorsecie na Pudelek Pink Party. Pomysłowa stylizacja?

Na imprezie Pudelka nie mogło też zabraknąć tradycyjnej ścianki, przez którą przewija się dziś wiele rozpoznawalnych osobistości. Okazję do wyróżnienia się na tle pozostałych gości wykorzystał Stifler, który skradł show podczas pozowania dla fotoreporterów. Wszystko przez jego stylizację.

Na okoliczność autoprezentacji na ściance Pudelka Stifler założył różowy komplet, który składał się z butów, luźnych spodni oraz gorsetu. Wykorzystał przy tym okazję, aby odsłonić nieco ciała i zaprezentować zgromadzonym tatuaże i przekłute sutki. W pewnym momencie zdjął buta, aby pochwalić się utrwalonym na nim logo naszego serwisu.

Pomysłowa stylizacja?

partnerzy plebiscytu