Pudelek Pink Party. Patricia Kazadi, cała na różowo, podbija ściankę w LATEKSOWEJ KREACJI. Modna? (ZDJĘCIA)

Data: 20.04.2023
Odziana w lateks Patricia Kazadi na Pudelek Pink Party
Odziana w lateks Patricia Kazadi na Pudelek Pink Party

Siedemnaste urodziny Pudelka świętuje również Patricia Kazadi, która pojawiła się na ściance w zaskakującej stylizacji. Gwiazda podbiła różowy dywan w lateksowym komplecie. Robi wrażenie?

W czwartkowy wieczór Pudelek z okazji 17. urodzin zorganizował Pink Party. W warszawskim klubie Chaton zaroiło się od gwiazd, które nie mogły przegapić tego wyjątkowego wydarzenia. Część z nich wróci dziś do domu ze statuetkami, które przyznane zostały w kategoriach: "Ulubieniec Pudelka", "Gwiazda Roku", "Zaangażowanie Społeczne" oraz "Wschodząca Gwiazda". Uroczystą galę poprowadzili Michał Dziedzic oraz Joanna Krupa, która przybyła na Pink Party limuzyną.

ZOBACZ: Pudelek Pink Party. Joanna Krupa wyłoniła się z limuzyny w zachwycającej, różowej kreacji (ZDJĘCIA)

Patricia Kazadi przybyła na Pink Party. Gwiazda ubrała różowy, lateksowy komplet

Do licznego grona świętujących urodziny Pudelka gwiazd dołączyła też Patricia Kazadi, która przygotowała nietuzinkową stylizację. Piosenkarka wzięła sobie do serca nazwę imprezy i pojawiła się na ściance w iście różowej kreacji. Przyciągający uwagę set składał się z lateksowej spódnicy oraz topu, na który zarzuciła idealnie dopasowaną marynarkę. Outfit Kazadi dopełniały mieniąca się biżuteria, okulary przeciwsłoneczne oraz połyskujące sandałki na obcasie.

Patricia Kazadi w różowym stroju kąpielowym zażywa kąpieli słonecznych w towarzystwie świnek na Bahamach (ZDJĘCIA)

Zobaczcie, jak na Pink Party ubrała się Patricia Kazadi. Udana stylizacja?

partnerzy plebiscytu